Sinoway Industrial Co., Ltd.

Hubungi Hubungi

Sinoway Industrial Co., Ltd.
Alamat: 16 / F, Huicheng Comm, Kompleks, No839 XiaHe Rd, Xiamen, China

Ibu Pejabat:
Tel: + 86-592-5853819; + 86-592-5881073
Faks: + 86-592-5854960

Kenalan Pejabat Ketua

Ketua Pegawai Eksekutif: Mr.Xie (untuk barangan Hot & Custom Developing)
E-mel: xie@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5853819

Pengarah Jualan: Cik Shirley Shi (untuk perantaraan & API)
E-mel: shi@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881073

Pengurus Jualan: Cik Serein Yan (untuk polipeptida / ekstrak herba dan kosmetik)
E-mel: serein@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887162

Pengurus Jualan: Cik Penny Pan (untuk pembuatan API & Custom)
E-mel: pan@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881081

Pr oject Manager : Ms.   Annette Wang (Sokongan Teknikal)

E-mel: wxh@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881087

Pengurus Jualan Wilayah: MsLvkyLv (untuk Prostaglandin & Hormon)
E-mel: lv@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887165

Pengurus Jualan Wilayah: Cik Denise Lai (untuk produk aniti-kanser & kesihatan)
E-mel: denise@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887167

Pengurus Jualan Wilayah: Ms.Susie Yan (untuk diabetes)
E-mel: susie@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887172

Pengurus Jualan Wilayah: En. Duncan Deng (untuk produk anti-virus)
E-mel: deng@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881079

Pengarah Sumber: Encik Wei
Tel: 0086-592-5854962
E-mel: wei@china-sinoway.com

Pengurus Logistik: Cik Lisa Chen
Tel: 0086-592-5852953
E-mel: chen@china-sinoway.com

Wakil Ketua Cawangan Chengdu: Ms Disa Wang
Tel: +86 18008040136
Fax +86 28 83509156
E-mail .: disa.wang@china-sinoway.com ; disa.wang@vip.163.com
Tinggalkan Mesej Emel kami

kami akan menghubungi anda dalam masa 24 jam.

  • TEL:+ 86-0592-5854962
  • FAX:+ 86-0592-5854960
  • EMAIL: xie@china-sinoway.com
  • ADDRESS:Tingkat 16, Pusat Perniagaan Huicheng, No. 839, Xiahe Rd., Siming Dist. Xiamen, Fujian, China
//